استخراج مقاله از پایان نامه

در بسیاری از دانشگاه‌ها، دانشجویانی که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از پایان نامه خود دفاع می‌کنند، باید یک یا چند مقاله ISI و ISC و یا علمی پژوهشی ارائه دهند. استخراج یک مقاله مناسب از پایان نامه که حجم انبوهی از اطلاعات را در خود دارد، کاری دشوار است و نیازمند مهارت بسیار در مقاله نویسی است.

 

همکاران ما در موسسه پاب ما آمادگی دارند که در فرایند استخراج مقاله از پایان نامه با دانشجویان همکاری نمایند. پژوهشگرانی که در این بخش مشارکت دارند خود دارای ده‌ها مقاله در مجلات معتبر ISI و ISC هستند و از این جهت کارهای این حوزه با کیفیت بالایی انجام می‌گیرد. همچنین قابل ذکر است که استخراج مقاله از پایان نامه در کلیه رشته‌های علوم انسانی، علوم فنی و مهندسی، علوم پایه و سایر رشته‌ها قابل انجام است.

رشته‌های تحت پوشش موسسه پاب ما در استخراج مقاله از پایان نامه

موسسه پاب ما در تمامی رشته‌ها، کار استخراج مقاله از پایان نامه را انجام می‌دهد. برخی از این رشته‌ها عبارتند از:

علوم انسانی: تمامی رشته‌ها همانند روانشناسی و مشاوره، علوم تربیتی، علوم اجتماعی، مدیریت و حسابداری، فلسفه و تاریخ، جغرافیا و سایر رشته‌ها.

علوم پایه: تمامی رشته‌ها همانند پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، بهداشت، پرستاری، مامایی، فوریت‌های پزشکی، بیوشیمی، و سایر رشته‌ها.

 

نحوه همکاری در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه

دانشجویانی که کار پایان نامه خود را به اتمام رسانده‌اند و در مرحله استخراج مقاله از پایان نامه قرار دارند می‌توانند با ثبت سفارش در سایت موسسه یا تماس با موسسه کارهای خود را به پژوهشگران پاب ما بسپارند. با توجه به سابقه چندین ساله پاب ما و بهره‌گیری از پژوهشگران برتر دانشگاه‌های کشور، کیفیت مقالات در سطح بهترین مجلات خواهد بود. بنابراین استخراج مقاله از پایان نامه و حتی گرفتن پذیرش مقاله ISI و ISC با استفاده از همکاران ما در موسسه پاب ما قابل انجام است.